Tvář vaší firmy vtiskneme do nové recepce

Měníme obyčejné Dobrý den na Páni, u vás to vypadá famózně! Vyrábíme nejen odolné a maximálně funkční recepce, ale hlavně skvělý první dojem vašich zákazníků a partnerů. Dejte nám pár týdnů a my vám postavíme takovou firemní recepci, ze které se nikomu nebude chtít odejít.

Proč do toho jít s námi?

Nová firemní recepce maximálně do 8 týdnů

Neděláme zbytečný hluk ani nepořádek

5 let záruka na celou realizaci

Přizpůsobíme se vaší provozní době

Z jakých materiálů vyrábíme recepce?

Firemní recepce stavíme z mimořádně odolných, tvarově variabilních a vizuálně atraktivních materiálů. Známe je jako své boty. Proto vám dokážeme poradit, jaké se perfektně hodí do vašich firemních prostor, aby nová recepce vypadala dlouhá léta jako nová.

Co je dobré si předem promyslet?

Elektrika. Elektroniky ve firmách stále přibývá, proto je dobré se zamyslet nad tím, jestli jsou zásuvky v místnosti v dostatečném počtu a správně rozmístěné. Děláme téměř vše, ale elektriku necháváme na odbornících. Potřebujete rozvody před stavbou nové recepce upravit? Podívejte se po šikovném elektrikáři.

Investice do nové recepce. U některých věcí není radno šetřit. Jednou z nich je realizace nové recepce. Investice do kvalitnějších materiálů znamená prodloužení života celé realizace i o několik desítek let. Proto zvažte, zda je rozumné ušetřit pár korun na úkor kvality nebo mít na dlouhou dobu vystaráno za něco málo navíc.

Vzhled recepce. Budou nové recepci dominovat firemní barvy? Máte v oku nadčasové tvary nábytku? Posbírejte inspiraci na internetu nebo po cestě městem s foťákem v ruce. S vašimi nápady a našimi materiály vytvoříme něco mimořádného, co vytře vaší konkurenci zrak.

Kolik nová firemní recepce stojí?

Krásnou firemní recepci můžete mít za 100 000 Kč nebo i za 400 000 Kč. Záleží na použitých materiálech i velikosti. Přesnou cenu vám vypočítáme podle návrhu, který spolu sestavíme. S takovým rozpočtem, na který si podáme ruku, můžete počítat.

5 kroků k nové recepci

2. Dejte nám vědět o své vizi

Pošlete nám nákres recepce, fotky nebo odkazy na inspiraci na internetu, ať si to umíme představit.

3. Svoláme meeting

Všichni se společně sejdeme a doladíme detaily. Vybereme vhodné materiály, změříme si prostory a zodpovíme všechny vaše otázky.

4. Uděláme 3D návrh a spočítáme to

Proaktivně navrhneme vylepšení, aby vám na recepci do budoucna nic nechybělo. Zdarma vám připravíme 3D návrh a vypracujeme kalkulaci celé realizace.

5. Dodržíme deadliny

Jakmile si na to podáme ruku, složíte zálohu a my začneme pracovat. V nové recepci budete vítat partnery už za 8 týdnů.

Jedinečné recepce z naší dílny

Jak bude vypadat vaše nová firemní recepce? Napište nám o ní

Vaše jméno *:

Telefon:

E-mail *:

Adresa realizace:

Vaše představa *: