Takovou kuchyň nebude mít nikdo jiný na světě

Umíme vytvořit přesně takové místo na vaření, o jakém sníte. Nepoužíváme žádné polotovary. Celou kuchyň na míru pro vás vyrobíme sami z materiálů, které si vyberete. Proto je každá kuchyň z naší dílny jedinečná a jen vaše.

Proč do toho jít s námi?

Nová kuchyň už za 6 týdnů

Stavíme z nejlepších materiálů na trhu

5 let záruka na celou kuchyň

Přijedeme i brzo ráno nebo pozdě večer

Z jakých materiálů kuchyně vyrábíme?

Kuchyně na míru stavíme jen z takových materiálů, které doma sami používáme. Proto vám dokážeme poradit, jaké se hodí do vaší nové kuchyně, jaké jsou jejich výhody a nevýhody, i jak se o ně starat, aby dlouho vydržely jako nové.

Co je dobré si předem promyslet?

Elektrika a odpady. Před dvaceti lety nikdo nepočítal s tím, že v kuchyni bude mikrovlnka, rychlovarná konvice, elektrický sporák, lednice a další přístroje, které potřebují zásuvku. Na úpravy elektriky i odpadu myslete dopředu. I když toho umíme hodně, takovéto změny necháváme na odbornících. Proto se poohlédněte po šikovném řemeslníkovi, který vám nové rozvody připraví.

Investice do kuchyně. Myslete na to, že investice do dražšího a tím pádem kvalitnějšího materiálu může prodloužit vaší nové kuchyni život o několik desítek let. Proto pečlivě zvažte, zda něco málo ušetřit a za pár let nám znovu volat, nebo si pár korun připlatit a už si jen užívat radosti z vaření.

Inspirace a obrázky. Než vaši vysněnou kuchyň začneme plánovat, inspirujte se v časopisech, na internetu nebo v našich pracích, jak by celá realizace měla vypadat. Obrázky nám pomohou naladit se na stejnou vlnu.

Kolik kuchyň na míru stojí?

Cena celé kuchyně na míru se odvíjí od materiálů, které na ni budou použité a samozřejmě velikosti.

  • Kuchyň na míru s deskou z umělého kamene - od 100 000 Kč do 160 000 Kč
  • Kuchyň na míru s deskou z dřevotřísky s laminátovou úpravou - od 50 000 Kč do 110 000 Kč

Do ceny nejsou započínány spotřebiče. Cenu za vysněnou kuchyň vám vypočítáme podle návrhu a materiálů, které budeme používat. S takovou částkou, na jakou si podáme ruku, můžete počítat. My sliby držíme.

5 kroků k nové kuchyni

2. Řekněte nám o svém snu

Pošlete nám nákres kuchyně nebo ji jen slovně popište. Poradíme si s obojím.

3. Dáme hlavy dohromady

Detaily doladíme společně. Vybereme materiály, pečlivě si vše vyměříme a s čím si nebudete jistí, s tím vám dobře poradíme.

4. Váš sen dostane jasnou podobu

Pomůžeme vám vyladit vaši novou kuchyň k dokonalosti, aby vám v ní do budoucna nic nechybělo. Zdarma vám připravíme 3D návrh a vypracujeme kalkulaci.

5. A než řeknete svíčková... tak je hotovo

A když si na to podáme ruku, složíte zálohu a my začneme makat. V nové kuchyni budete vařit už za 6 týdnů.

Kuchyňské linky a inspirace z naší dílny

Jak bude vypadat vaše nová kuchyň? Napište nám, o čem sníte

Vaše jméno *:

Telefon:

E-mail *:

Adresa realizace:

Vaše představa *: