Vyrábíme nesmrtelné umyvadlové desky libovolných tvarů a velikostí

Říkali vám, že umyvadlová deska do zatáčky s oblými hranami a kulatými rohy nejde? Všechno jde, když znáte nás. Vyrobíme vám takovou umyvadlovou desku z ultra odolných materiálů, která vám do koupelny přesně sedne.

Proč do toho jít s námi?

Umyvadlová deska už za 4 týdny

Ultra odolné materiály vydrží několik generací

5 letá záruka na celou realizaci

Přijedeme i brzo ráno nebo pozdě večer

Z jakých materiálů vyrábíme umyvadlové desky?

Umyvadlové desky vyrábíme z umělého kamene. Jeho perfektní vlastnosti zaručují obrovskou odolnost vůči vodě a vlhkosti, proto jsou v podstatě nesmrtelné. K umyvadlové desce vám na přání vyrobíme i koupelnový nábytek, aby k sobě všechno krásně ladilo.

Co je dobré si předem promyslet?

Umyvadlo. Máme na výběr ze dvou variant. Posadit umyvadlo na desku, nebo zapustit umyvadlo do desky. První varianta je perfektní pro nadšence do designových kousků. Umyvadlo na desce vypadá elegantně a s dalšími koupelnovými doplňky vytváří luxusní vzhled. Druhá varianta je maximálně praktická. Zapuštěné umyvadlo ze stejného materiálu jako je deska, umožňuje vytvořit jednu celistvou plochu naprosto bez spár a výrazně zjednodušuje údržbu. Popřemýšlejte i nad tvarem umyvadla.

Barva. Imitace kamene, pastelové barvy nebo klasika? To už necháme na vás. Možností je víc než hodně. Pokud bude potřeba do koupelny vyrobit i skříňky, nezapomeňte popřemýšlet i nad barvou pro ně.

Skříňky. Pokud skříňky máte a bude potřeba vyrobit pouze desku, máte o starost méně. Jestli bude k desce potřeba vyrobit i koupelnový nábytek, inspirujte se předem na internetu nebo v našich realizacích. Obrázky nám pomohou naladit se na stejnou vlnu.

Kolik nová umyvadlová deska stojí?

U umyvadlové desky z umělého kamene počítejte s cenou od 5 000 Kč za běžný metr.

Budeme vyrábět i koupelnový nábytek na míru? Cenu vám na přání vypočteme. Záleží totiž na použitém materiálu, kování i na velikosti.

S finální cenou, na kterou si podáme ruku, můžete počítat. My sliby držíme.

5 kroků k nové umyvadlové desce

2. Řekněte nám o své představě

Pošlete nám nákres umyvadlové desky, obrázek z internetu, který vás inspiroval, nebo desku slovně popište. Poradíme si se vším.

3. Dáme hlavy dohromady

Na detaily se podíváme společně. Vybereme materiály na desku, vymyslíme vzhled skříněk a barvy, vše pečlivě vyměříme a s čím si nebudete jistí, s tím vám rádi poradíme.

4. Vaše koupelna dostane jasnou podobu

Zdarma vám vytvoříme 3D návrh nové desky a vypočítáme cenu.

5. A než řeknete kartáček... tak je hotovo

Jakmile si na konečnou podobu a cenu podáme ruku, složíte zálohu a my začneme tvořit. U nové umyvadlové desky si budete čistit zuby už za 4 týdny.

Jedinečné umyvadlové desky z naší dílny

Jak bude vypadat vaše nová umyvadlová deska? Napište nám, co se vám líbí

Vaše jméno *:

Telefon:

E-mail *:

Adresa realizace:

Vaše představa *: